Продавец Склад замков развивает свой бизнес на Prom.ua 3 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
99 отзывов
Склад замков
+380950517572

О нас

«Склад замків» — оптово-роздрібний магазин дверних механізмів

Понад 8 років постачаємо надійні замки, ковані вироби та різноманітні аксесуари відомих виробників

Співпрацюємо зі світовими лідерами ринку сучасних замкових систем на правах офіційного дилера. Пропонуємо гарні умови співпраці оптовим клієнтам та доступні ціни для роздрібних покупців в Україні та за кордоном.

Асортимент продукції

 
Про наш успіх розкажуть цифри
2000 році була заснована компанія «Склад замків»
10 >відомих виробників замків є нашими партнерами
200+оптових клієнтів купують у нас на постійній основі
1-2 дні   необхідно для доставки замовлення 
Що частіше всього замовляють у нас?
Широкий асортимент замків міжкімнатного типу. У категорії представлена сертифікована продукція всесвітньовідомих виробників, таким чином, у вас є можливість придбати якісні та надійні замки для власних потреб у роздріб або для перепродажу, якщо ви — оптовий клієнт. Міжкімнатні замки в зборі Широкий асортимент замків міжкімнатного типу. У категорії представлена сертифікована продукція всесвітньовідомих виробників, таким чином, у вас є можливість придбати якісні та надійні замки для власних потреб у роздріб або для перепродажу, якщо ви — оптовий клієнт. Високоякісні сучасні механізми для броньованих дверей від торгівельних марок Kale та Bruno. Надійність, стабільність та довговічність — головні характеристики продукції, що так припала до душі і приватним підприємцям, і звичайним роздрібним покупцям. Механізми для броньованих дверей Високоякісні сучасні механізми для броньованих дверей від торгівельних марок Kale та Bruno. Надійність, стабільність та довговічність — головні характеристики продукції, що так припала до душі і приватним підприємцям, і звичайним роздрібним покупцям.
4 преваги співпраці з компанією «Склад замків»
Найкращі бренди
Ми займаємось прямими поставками продукції таких відомих брендів, як: Unilock, «Козак», Imperial, Jania, Fuaro, Mondial, Bruno, Trion, Venta, Armadillo. А з турецькими компаніями Kale та Ozcanlar у нас підписані договори про співпрацю на правах ексклюзивного дилера в Україні.
Сертифікована продукція
Наша мета — задоволені клієнти, а тому ми дуже прискіпливо підбираємо асортимент продукції, тим паче, коли мова стосується дверних механізмів, замкових систем. Тому на нашому сайті представлені лише сертифіковані вироби.
Індивідуальний підхід
У першу чергу, ми дізнаємося реальну потребу покупця і лише потім пропонуємо придбати той чи інших виріб. Обрати зручну форму оплати, зазвичай, ми пропонуємо замовнику. Товар у великій кількості завжди знаходиться на нашому складі, а тому доставка замовлення триватиме максимум 2 дні.
Демократичні ціни
Домовленості з нашими діловими партнерами про прямі поставки товарів дають нам значну перевагу перед конкурентами, адже ми пропонуємо середні та навіть найнижчі ціни на вироби. А за рахунок хорошого товарообігу наш бізнес залишається прибутковим.
 
«Склад замків» — 8 років наполегливої праці!

2000 рік

Заснована компанія у вигляді великого складу, також паралельно було відкрито декілька магазинів. Розпочато оптову торгівлю замками на всій Західній Україні. 

Наступні роки

Активна робота, розвиток бази постійних лояльних клієнтів-оптовиків, 10% з яких звернулися до нас за рекомендацією інших покупців.

Останні пару років

Вихід на роздрібну торгівлю, старт по всій Україні, а також розпочато програму по підкоренню ринків Білорусі та Румунії.

Схема роботи нашої компанії
1.

Замовлення через кошик на сайті від клієнта

2.

Зворотній зв’язок, консультація, оформлення замовлення

3.

Внесення оплати за домовленістю зручним способом

4.

Доставка товару популярними українськими ТК 

Оформити замовлення

Наші замки та фурнітура вас влаштують на 100%!

Ми пропонуємо високу якість, гарні ціни та бездоганне обслуговування! 

Чи можуть надійні дверні механізми коштувати не дорого? Звичайно, можуть! За умови, якщо ви завітали до Інтернет-магазину «Склад замків»! Ми забезпечуємо взаємовигідні умови співпраці для оптовиків та доступну вартість для роздрібних покупців. Звертайтесь!

Обрати товари